Ekibimiz

Psk. Bircan KARATAŞ

Psk. Bircan Karataş, 28 Eylül 1995 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 2015 - 2019 yılları arasında Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitimini başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 

Lisans eğitimi süresi boyunca çeşitli sosyal yardımlaşma dernekleri ve kurumlarında stajyer psikolog olarak görev almış, 2015-2016 yılları arasında ‘’Mutluluğun Adresi’’ yardımlaşma derneğinde, 2017-2018 yılları arasında ise ‘’Sarıyer Melek Özel Eğitim Merkezi’nde’’ 7 ay süre ile stajyer psikolog olarak görev yapmış ve bu süre zarfında; Dehb, Disleksi, Otizm, Down Sendromlu bireyler ile bireysel ve grup terapilerine katılım göstermiştir.

Psk. Bircan Karataş, 2018-2019 yıllarında Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Yataklı Psikotik Kadın Hastalar bölümünde stajyer psikolog olarak görev almış, burada klinik vakaları gözlemleme fırsatı bularak, görüşme seanslarına katılmıştır. Şu an hala, İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon ve MEB tarafından verilen Aile Danışmanlığı eğitiminlerine devam etmekte ve kurumumuzda danışan görmektedir.